Get the book

You can now get the book from:

Please drop us a line, get in touch.
Are you human?


loading

Bu, kahramanının dünyanın en ileri ve güçlü organizasyonunun kanatları altında, üst insana ulaşma yolundaki yolculuğu sırasında; iyi ve kötünün sonsuz savaşında, soru ne olursa olsun cevabın her zaman "Sevgi" olduğunu keşfetmesini anlatmaktadır.

Efsaneye göre yeni bin yılda, Hititler'den, Truvalılar'a, Romalılar'dan Osmanlılar'a ve tarihe yön vermiş diğer pek çok uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan topraklarda, bir erkek çocuk dünyaya geldi. Kendinden önceki tüm büyüklerden daha büyük olmak kaderini gerçekleştirdiğinde, bu çocuk, gün gelip büyüyerek, bir şehri veya bir ülkeyi değil, tüm insanlığı peşinden sürekleyecek ve kaderlerine parmaklarına bağlı ipleri çekercesine yön verecekti.

Çocuk daha on yaşına gelmeden, dünyanın en karmaşık ve güçlü organizasyonu tarafından keşfedilecekti. Yüzyılı aşkın süredir dünyayı tarayarak ‘Seçilmiş Olanı’ arayan bu organizasyonun kanatları altında tüm potansiyelini gerçekleştirmek, yeteneklerini geliştirip mükemmeleştirmek fırsatı bulacaktı. Sonunda onların tüm beklentilerini, düşüncelerini ve tahminlerini aşan; hatta hayal ettiklerinin ötesinde bir insana dönüşecekti..

Sırasıyla, lise, kolej ve ardından organizasyonun en tepesinde rol alması süreci boyunca, karşılaştığı karakterler, başından geçen olaylar ve yaşadığı deneyimler, bu benzersiz yolculuğu aynı zamanda maceraya çevirecekti.

Yolculuğu sırasında, kimi aydınlık kimi karanlık ruhlara sahip birçok yoldaşı olacaktı. Ama bunlardan en önemlisi daha çocukken birbirlerini ilk gördükleri anda aşık olduğu, güzeller güzeli Sheena’ydı. Hayat önlerine (nefret, mesafeler, düşmanlar, kayıplar) ne çıkarırsa çıkarsın, aşkları, tüm engelleri aşacak her acıya dayanacak güçteydi. Birlikte zorluklara katlanıp, acılara göğüs gerecek, ama karşılığında hayatın mucizelerine tanıklık edip her adımd hayata daha da meydan okuyarak, kendilerini olabilecekleri insanlara dönüştüreceklerdi.

Bu roman işte bu genç adamın, üst insanın peşindeki benzersiz yolculuğunda, kendini ve insan olan herşeyi keşfetmesinin sıradışı hikayesidir…